Koronavirus

Jak se připravit na Koronavirus?

Je zřejmé, že se tato nemoc vymkla zcela kontrole a promoříme se asi všichni. Proto se obrňme dostatečnou imunitou. Jak na to?

  • získejme přírodní vitamíny, ty určitě neublíží. V tomto čase jde hlavně o česnek a cibuli, pokud možno v syrovém stavu. Pak nejrůznější plody ze zahrady.
  • další zelenina, co se nyní sklízí je zelí. Nechme jen kvasit, tím vznikají různé probiotické bakterie, které náramně pomáhají našemu tělu. Pozor ale na náhražky s octem, prostě to musí být živý organizmus plný pozitivních bakterií. Viz. ruská, čínská, korejská ale i naše původní kuchyně.
  • používejme potraviny z vlastní zahrádky nebo od malopěstitelů, protože například jablko od velkopěstitelů bývá 9-16x za svou vegetaci stříkáno různými chemikáliemi a skladování ovoce mnohdy probíhá v dusíkaté atmosféře, kdy „krásné“ jablko bývá staré až 2roky. Nechceme se pitvat v tom, co je škodlivější, ale používejme zdravý rozum, který velí, že to jde i jinak a co nejblíž k přírodě.
  • přichází zima, ale ještě nyní je možné si vypěstovat na své zahrádce spoustu vitamínů například ředkvičky, špenát aj. Každý můžeme na sobě zapracovat i lidi v bytech mohou v truhlíkách na oknech pěstovat zelenou nať ředkviček, ječmenu atd.,mohou i naklíčovat rostliny.

Jen neseďte se založenými rukama a nečekejte na zázrak. Musíme si co
nejvíc poradit sami, jako na jaře, když jsme si šili roušky …

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat