Trhy Ředhošť se přesouvají na sobotu

Trhy Ředhošť jedou, a to doslova. Chcete-li také MCdrive po Ředhošťsku Původně zněl název „Zachraňme Ředhošťské trhy“, ale jen do té doby, než si organizátoři vzali příklad ze svého vlastního autokina, kdy se zde po trzích pohybují desítky automobilů.

Pro dodržení dalších vládních nařízení se tedy bude od stánku ke stánku jezdit autem. Je zde opravdu velký prostor, proto budou od sebe prodejci vzdáleni několik metrů. Důležitá informace je, že se trhy přesouvají na sobotu. A tak již tuto sobotu vzniká na rozloze 40.000 m² Trhů Ředhošť zážitkové nakupování přímo z auta.

V praxi to znamená, že zde na volné ploše budou jen prodejci s farmářskými produkty rozestoupení od sebe tak, aby se dalo autem přijet až ke stánku.

Zákazníci si budou moci objednat zboží přímo z okénka a nevystupovat. Pokud se tento unikátní projekt ujme, záleží na ochotě prodejců, rozšíří se otevírací doba i na středu. Je třeba průběžně zásobovat občany zdravým a vitamíny plným zbožím. Další produkty lze objednat přes E-shop. A tak bezpečné venkovní nakupování bude ještě bezpečnější.