Vsugerovaná pandemie, koronakrize je výplod! Herec Jaroslav Dušek převratně

Herec Jaroslav Dušek tvrdí, že koronavirová krize je výplod konglomerátu farmaceutických firem a sociálních sítí. Skutečnou hrozbu vidí ve změně klimatu. I na tu se ale dívá trochu jinak, než bývá zvykem.

Vsugerovaná pandemie, koronakrize je výplod! Herec Jaroslav Dušek převratně
Foto: Screen DVTV Popisek: Herec Jaroslav Dušek v DVTV

Jaroslav Dušek v podcastu Radia Z Interview Martina Kováře prohlásil, že v koronavirových časech vlastně žijeme ve vězeňském pokusu. Diví se lidem, že už od března dál hrají vězeňskou hru.

„Myslím, že už by taky bylo dobré to přerušit, protože američtí studenti páchají sebevraždy a prezident Joe Biden uvažuje o otevření škol,“ pravil Dušek.

Vyjádřil však naději, že se z této krize svět obrodí, staré umírající struktury udělají místo novým. Tak to podle herce chodí.

Zdá se mu však, že ví, proč se tolik mluví o koronaviru.

„Já jsem se dočetl, že za týden pacienta s covidem na JIP vyplatí pojišťovna 413 tisíc korun, zatímco když tam je pacient bez covidu, tak je to nějakých 169 tisíc. Je to víc než dvakrát tolik. Mně připadá, že jde o to, aby se vytáhly peníze z pojišťoven a přesunuly se do nemocnic,“ poznamenal Dušek.

„My sledujeme tuhletu krizi jako výplod konglomerátu farmaceutických společností a sociálních sítí, kde tvůrci vytvořili to, čemu se říká koronavirová krize,“ poznamenal Dušek.

Podle jeho názoru existují dokonce studie o škodlivosti roušek.

Mnohem větší problém než koronavirová krize je podle něj globální oteplování.

I globální oteplování je ale podle něj jen důsledkem toho, co se tu dělo v minulosti. Údajně jde o důsledek snah řídit počasí. „Už v roce 1881 tady byl první patent na ovlivňování počasí, na vytváření deště. Dneska máte v USA agentury, u kterých si můžete objednat hezké počasí na svatbu,“ kroutil hlavou Dušek.

Současný stav života považuje za výrazně nezdravý. Je toho názoru, že lidé jsou až příliš závislí na internetu. „Asi tudy se lidem nádherně podařilo vsugerovat tu pandemii,“ míní Dušek.

ZDROJ ČLÁNKU: Parlamentní Listy